4 Pokojowy dom z działką

Chmielewo gm. Orzysz
Dodane: Środa, 20 Maj, 2026  06:24
311 000 zł
4147 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Domy / Sprzedaż
  • Powierzchnia:75 m2
  • Liczba pokoi:4 pokoje
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:1925
  • Sprzedaż:Bez pośredników

Opis oferty

Dom z potencjałem + zabudowania gospodarcze oraz działka

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 75,41 m² położona na działce o powierzchni 9,48ar oraz przynależna działka 26,52ar
Znajdująca się w spokojnej miejscowości - Chmielewo (gmina Orzysz). Nieruchomość idealna dla osób szukających przestrzeni, prywatności oraz możliwości aranżacji według własnych potrzeb.
Cena: 311 000 zł (cena zgodna z wyceną rzeczoznawcy)
Opis nieruchomości:
Dom przeznaczony jest do remontu, co daje możliwość pełnej adaptacji i wykończenia według własnych potrzeb i gustu.
Pod sprzedawaną połową domu znajduje się piwnica. Na dole znajdują się kuchnia, łazienka, korytarz, trzy pokoje oraz jeden mały pokój/korytarzyk z którego jest drugie wyjście na zewnątrz budynku. Na poddaszu znajduje się niezagospodarowany strych który można wyremontować i przerobić na pokoje.
Na działce znajdują się również budynki gospodarcze takie jak:
- stodoła
- chlewik
- Mały garaż
- Warsztat
Dodatkowe atuty
Na przeciwko domu (po drugiej stronie ulicy) przynależna działka:
- sadek z drzewami owocowymi
- miejsce pod ogród warzywny
- spokojna, wiejska okolica
- nowa droga asfaltowa prowadząca do nieruchomości – wygodny dojazd przez cały rok
- nie duża odległość do jezior i plaż (4km jezioro Śniardwy, 2km jezioro Tuchlin)
Do najbliższego miasta - Orzysz jest 15km
Mikołajki - 27km
Pisz - siedziba powiatu - 32km